Apie mus

„Socialinis taksi“ – tai 2012 m. VšĮ „Nacionalinio socialinės integracijos instituto“ įkurta programa, kurios tikslas – su asmeninio asistento pagalba teikti transporto paslaugas neįgaliesiems specialiai pritaikytais automobiliais.

Iki programos įkūrimo kelionės su negalią turintiems žmonėms pritaikytu transportu buvo teikiamos tik vykstant į gydymo įstaigas ar išskirtiniais atvejais, o neįgalieji, gyvenantys nepritaikytuose būstuose, net neturėjo galimybių jų palikti. Esant būtinybei, transporto paslaugas teikdavo tik vietos priešgaisrinės saugos tarnybos ekipažai. „Socialinis taksi“ buvo pirmasis socialinis projektas Lietuvoje, kuris teikė paslaugas visą parą ir neribojo klientų maršrutų pasirinkimo.

Dar 2012 m. į Vilniaus gatves išriedėjo pirmasis specialiai pritaikytas automobilis, o šiandien „Socialinis taksi“ paslaugų žemėlapis jau prasiplėtė į 9 skirtingas Lietuvos – Vilniaus m., Vilniaus raj., Klaipėdos m., Klaipėdos raj., Utenos raj., Ukmergės raj., Kauno m., Švenčionių r., Kėdainių r. – savivaldybes.

2021 m.

Ataskaitos

2022 m.

Liutauras Vičkačka

Susipažinkite su mūsų komanda

Vadovas
liutauras.vickacka@zmogui.lt

Kristina Popovaitė

Administracijos vadovė kristina.popovaitė@zmogui.lt

Gabija Kučinskaitė

Elizaveta Marcinkevičienė

Skambučių operatorė

Žana Šilkova

Skambučių operatorė

Paslaugų plėtros vadovė
gabija.kucinskaite@zmogui.lt

Tautvydas Neniškis

Skambučių operatorius